ЛИЧЕН ЛЕКАР

Модератори: fotografa, Bulgaricus

Заключена
Гост

ЛИЧЕН ЛЕКАР

Мнение от Гост » Съб Дек 16, 2006 2:34 pm

Здравейте,
аз съм баща на четири деца и имам належащ проблем с личния им лекар. Той вече няма да практикува и съм притеснен, че не мога да намеря подходящ, който да е педиатър. Бихте ли ми помогнали?
Предварително ви благодаря!

ptomoff
Site Admin

Мнение от ptomoff » Съб Дек 16, 2006 6:12 pm

А къде живеете?

Гост

Мнение от Гост » Нед Дек 17, 2006 2:09 pm

ptomoff написа:А къде живеете?
В квартал Изток

fotografa

Мнение от fotografa » Пон Дек 18, 2006 4:51 pm

Защо трябва да е педиатър? Ако детето е до 14 г. по настоящия рамков договор имате свободен достъп до педиатър. Само трябва да вземете талон от джипито, а до 14 г. тия талони нямат лимит.

Гост

Мнение от Гост » Пон Дек 18, 2006 10:52 pm

но аз точно това се опитвам да обясня. изглежда съм пропуснал да кажа че нашето JP-и се пенсионира и сега не знам към кое да се обърна. т.е искам да намеря някое достатъчно добро като предишното.

fotografa

Мнение от fotografa » Нед Дек 31, 2006 10:12 am

Не знам как да ти помогна. Попитай за добър лекар и хората ще те насочат. Популярността на един лекар е нещо относително и не винаги кореспондира с уменията. Някой може да е по дръпнат, но да работи добре. Попитай за лекар, който намира време да поговори с пациентите и който не пропуска да ги прегледа. Човек може да работи много добре лекарска работа, ама като е организирал нещата в кабинета , така че да обръща време на компютъра и документацията - нищо не се получава.

Гост

Мнение от Гост » Пет Апр 06, 2007 1:04 am

Добри педиатри работещи основно в квартал Изток-д-р Крайселски;д-р В.Христова;д-р Цацова;д-р Загорова и т.н. в 22ДКЦ -ул."Н.Коперник"№9

Заключена