С какъв лекар да се консултирам

Модератори: fotografa, Bulgaricus

Заключена
Арая

С какъв лекар да се консултирам

Мнение от Арая » Сря Яну 27, 2010 6:32 pm

Миналата година започнах да имам проблеми с челюстта - болки, трудно отваряне на устата, подуване на венци, везпаление на гърлото, субфебрилна температура.
Мислех, че е от непоникнал мъдрец, който расте накриво и няма къде да избие.
Направих си операция, която си беше тежко изживяване и го премахнах, но за съжаление все още имам проблеми.
Челюстта ми пука постоянно като говоря,ям или просто си отворя устата. Ужасно е неприятно сякаш имам нещо разместено.
Както и преди операцията все още имам болезнени лимфни възли под долната челюст и няколко подути на шията от страната на оперирания зъб, които сякаш са се увеличили още повече.
Носът ми е запушен сутрин, а на гърлото сякаш постоянно имам някакъв секрет, който ме задушава и постоянно преглъщам и имам лош дъх.
Преди месец ми правиха рентгенова снимка и дробовете ми бяха чисти.
Ходих при личната лекарка и пих антибиотик, но нямаше ефект от него. Не усетих никаква промяна. Моля упътете ме с какъв лекар да се консултирам или какви изследвания мога да си направя.
Имам шипове по гръбначния стълб възможно ли е този проблем на челюстта да е от това.

Аватар
Bulgaricus

Мнение от Bulgaricus » Сря Яну 27, 2010 6:49 pm

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.

Арая

Мнение от Арая » Сря Яну 27, 2010 6:53 pm

Не приемам нищо, за шиповете казах. 25г., 170см, тегло предполагам около 55кг не съм проверявала скоро.

Заключена