Главоболие така да го нарека..

Модератори: fotografa, Bulgaricus

Заключена
G0lden

Главоболие така да го нарека..

Мнение от G0lden » Пон Юли 13, 2009 11:01 am

Здравеите абе ставам вече втора или трета сутрин и не ме боли нещо до болка просто като седя на едно място и като почна да си движа очите и погледа нанякоя страна и ме пробожда една гадна болка в слепоочията мисля.. изминалите дни не съм прекалявал с компютър или нещо такова. Вчера даже си слагах и очилата за пс понеже имам лек астигматизъм, но от многоооо месеци не ми се е появявал, а и при него имам други симптоми и въобще виждам си добре ив сичко. Наспах се доста добре сега и мислех,че ще ми ем инало, на всеки човек се случва, но уви сега като си движа погледа пак усещам лека болка. Некво хапче за глва ли да взема какво!? Благодаря предварително :)

rose_from_stars

Мнение от rose_from_stars » Пон Юли 13, 2009 11:17 pm

Седалгин нео - отпуска спазмите

G0lden

Мнение от G0lden » Вто Юли 14, 2009 10:49 am

rose_from_stars написа:Седалгин нео - отпуска спазмите
Тъй като съм по-добре но продължава тази болка когато си мърдам очите. Ще го пробвам. Мерси :)

Аватар
Bulgaricus

Мнение от Bulgaricus » Пон Юли 20, 2009 2:21 am

Здравей,

нов профилактичен преглед трябва при очен лекар, може да се е появила някаква промяна. Ако ли не си мисля за синузит, ако си спомням правилно имаше и друга публикация за недолекувана инфекция на гърлото?

Поздрави,
Bulgaricus е студент по медицина и служител в помощна организация на немската Бърза помощ в Германия. Общите условия на отговорите му са посочени под: http://bggp.net/viewtopic.2900.html

Заключена