Много упорито акне

Модератори: fotografa, Bulgaricus

Заключена
imali

Много упорито акне

Мнение от imali » Пон Апр 27, 2009 1:21 am

Здравейте,

Проблемът е следният: На 20 години съм , от година и половина започна да ми излизат пъпки по лицето от 2-3 месеца започнаха и по гърба. Провеждал съм лечение с Зенерит и разни мазила, но всичко е временно. Най-ефикасно беше със Зинерит, но след като го спрях отново се появиха. Ходил съм на няколко дерматолози, но никой до сега не ми изписва антибиотик, да не съм се тровил..... но на мен ми е ясно вече , че без антибиотик няма да се получи. Значи пъпките по лицето са с връхчета повечето , а по гърба са подкожни и не могат да се пукат, стават големи почервеняват и само болят и нямат връхчета. Бих помолил тук ако може да ми препоръчате лечение тъй като вече направо почвам да се изнервям. До 18 годишна възраст съм нямал такива проблеми, имал съм по 2-3 пъпки, но те са били незначително малки.
Имам и останали белези от акне , но първо искам да си изчистя лицето след това за белезите ще му мислим :) Благодаря на всички отзовали се.

Аватар
Bulgaricus

Мнение от Bulgaricus » Пон Апр 27, 2009 5:24 pm

Последна промяна 1 на Bulgaricus, променена общо 0 пъти
Bulgaricus е студент по медицина и служител в помощна организация на немската Бърза помощ в Германия. Общите условия на отговорите му са посочени под: http://bggp.net/viewtopic.2900.html

imali

Мнение от imali » Пон Апр 27, 2009 6:03 pm

:?: :? :? :? :? :? :? :?:

Аватар
Bulgaricus

Мнение от Bulgaricus » Пон Апр 27, 2009 6:05 pm

Здравейте,

не знам защо не е излязла публикацията.

Казвах в нея да видите вече писаната тема за "лечение на акне", в която има 48 публикации и да си направите посявка на секрет от дезинфектиран кожен участък, за да знаем с какво се борите и после да пишете отново.

Поздрави,
Bulgaricus е студент по медицина и служител в помощна организация на немската Бърза помощ в Германия. Общите условия на отговорите му са посочени под: http://bggp.net/viewtopic.2900.html

Заключена