Главоболие след стрес + напрежение във врата и раменете

Модератори: fotografa, Bulgaricus

Заключена
Гост

Главоболие след стрес + напрежение във врата и раменете

Мнение от Гост » Пет Авг 29, 2008 5:26 pm

Здравейте обръщам се към вас със следното питане.Наскоро преживях силен стрес и може би леки пристъпи на паника о от тогава често получавам главоболие, което е като тежест върху темето, а също така голямо напрежение в областта на врата и раменете и понякога за малко време ми заглъхват ушите.тъй като скоро ми се налага да пътувам със самолет дали полета би ми оказал някакво влияние.Благодаря.

kartzer

Мнение от kartzer » Съб Сеп 20, 2008 9:24 pm

много чай . с много мед . ябълки моркови . ако си пушач - не пуши почивай си повече и мисля че резултата ше дойде .. ако ти е пък мн напрегнато .. 2 валериана изпиваш и трябва да има подобрение

Аватар
Bulgaricus

Мнение от Bulgaricus » Нед Сеп 21, 2008 1:01 am

Би оказало влияние само, ако става дума за възпалителен проицес, довел до запушване на оттичащите канали свързващи носната с устната кухина и с ухото. Тогава от промяната на налягането тъпанчетата могат да се спукат. Тези канали могат да се запушат при обикновенна настинка, да са хронично задръстени или да са си нормални, което няма как по форума да се прецени.

Съветът на Kartzer със сигурност е полезен за засилване на имунната система. Ако става дума за възпалителен процес ще помогне, иначе си е все тая дали ще ядеш моркови с мед или яйца по панагюрски.
Bulgaricus е студент по медицина и служител в помощна организация на немската Бърза помощ в Германия. Общите условия на отговорите му са посочени под: http://bggp.net/viewtopic.2900.html

Заключена