И това доживяхме!

Форум за взаимопомощ на общопрактикуващите лекари в България

Модератори: fotografa, Група на лекарите

Отговори
fotografa

И това доживяхме!

Мнение от fotografa » Пон Юни 16, 2008 4:58 pm

Юни е. Период за презаписване :!: . Дядо Боре , който ме сменил с друг лекар, отново е недоволен и иска да се върне при мен :wink: . Аз отдавна не се занимавам процедурата по записване и го пращам при сестрата :twisted: . Връчил съм тая грижа на нея и тя коли тя беси. Дядо Боре се обръща към нея , а тя не иска и да чуе :x : Аааа, дядо Боре, веднъж каца птичето на рамото! Ти помниш ли как веднъж за малко не ме разплака :evil: !? Е сега няма да те вземем!!! Дядо Боре пада на колене :shock: пред сестрата, скръства молитвено ръце и почва да нарежда горещи молби. Аз стоя отстрани и ме напушва смях :D . Дядо Боре заявява, че няма да стане докато не изпълним молбата му. Настава бурен смях :lol: :lol: :lol: , излизат сълзи на очите ни. Бързо вадя телефона :idea: и се опитвам да снимам...уви, батерията е изтощена. Какъв кадър щяхте да видите :!: Поне си го представете: Дядо Боре на колене събира молитено длани, вдига ги високо и моли отново да го запишем :mrgreen: ...Юни е, период за презаписване....

fotografa

Мнение от fotografa » Нед Дек 07, 2008 1:03 pm

Дядо Боре още няколко пъти ни падна на колене, един от които бил пред сестрата на площада под изумените погледи на много хора. Много ни е забавно, но си правим пас, защото чувстваме, как дедо Боре пак ще забрави да си пусне документите :D :D :D . Можем да си го гледаме и така, но предпочитаме да не ни е по листата, защото тогава нямаме никакви ангажименти към него.Последния път, когато се видяхме се опита да пререди едно момиче, като го нарече циганка. После много се смяхме, защото момичето беше с млечнобяла кожа, светлоруса, със сини очи и от елита на квартала.

Отговори