лекуване на белези от акне

Модератори: fotografa, Bulgaricus

Заключена
koty

лекуване на белези от акне

Мнение от koty » Сря Фев 17, 2010 6:41 pm

Здравейте, някой може ли да ми препоръча препарат срещу белези от акне? Пъпките в основната си част отдавна са завяхнали (още в края на лятото - септември месец), но белезите си стоят неестетично... Ходих при една от най-добрите дерматоложки в БГ - Мирослава Кадурина, но тя ми препоръча някаква супер скъпа процедура с лазер (800 лв на сеанс, ефект след 4 до 6 пъти), която трябва да ми излющи цялата кожа и няма да мога да излизам пред хора в рамките на 10 дни (след всяка процедура)... освен това има и др неудобства, но не ми се навлиза в подробности. Предварително ви благодаря :)

Аватар
Bulgaricus

Мнение от Bulgaricus » Вто Фев 23, 2010 6:10 am

Имаме вече 100 публикации за акнето и там сме ги обсъдили. Прочетете ги, преди да трябва да ги повтаряме.

bianca

Мнение от bianca » Вто Мар 23, 2010 10:37 am

въпроса ми е към "Bulgaricus" започнах прием на роакутан въэможно ли е да се подложа на фотоепилация по време на лечението или не е препоръчително тъй като и кожата по време на лечение е адски чувствителна и без своя защита извинявам се ако въпроса е глупав но все пак да попитам и то човек който е с медицинско образование)))))

Заключена