Гинекомастия, къде как и за колко?!

Модератори: fotografa, Bulgaricus

suckme

Мнение от suckme » Пон Яну 26, 2009 11:56 am

Здравейте на всички. Виждам, че цената на операцията е намалена на 600 евро. Дали е намалена или не е обновен сайта?

fotografa

Re: гинекомастия

Мнение от fotografa » Пет Яну 30, 2009 12:29 pm

Djporsha написа:добре кажете ми поне гсм-а на Д-р Николов ,за да мога да се свържа с него :)
Извинявям се, че съм пропуснал да отговоря. Пиротска 95, от 15 до 17 ч. Това е лека операция , а човекът се занимава по принцип с най - тежките случаи. Обадете му се, пробвайте и после ни уведомете как е минало. Предупреждавам ви, че болницата не е хотел, но след като аз мога да лежа там, защо и вие да не ме последвате.

suckme

Re: гинекомастия

Мнение от suckme » Пон Апр 13, 2009 4:40 pm

Ще се оперирам при д-р Динев. Ще ви пиша с резултата.

gynecomastia

Мнение от gynecomastia » Пет Юли 24, 2009 12:02 am

Anonymous написа:Слагайте си скайповете както кутлер е направил, да се намираме един друг и да обсъждаме за тая гадост гинекомастията. И аз съм тея дето я имат и знам как се чувствате. Да му е** мамата,отвратително е, но кво да прайм само операция трябва да се направи, по друг начин не може да изчезне. Веднъж щом се е появила, дори яко блъскане във фитнес залата не помага. Казвам ви го от личен опит, щото вече 4 години яко блъскане и се така си седи, под зърното се образува мускул,но тая шибана жлезна мастна тъкан около зърното не се маха и ни е срам да се съблечем. Нито на море,нито с гадже,постоянно си избирате тениските сега особено лятото...да му е** майката на всичко това. Кво да напрай кажете и вие го знаете как е. 700 евро е операцията в София. От де да ги земем толкова пари? Единственият вариант според мен е здравната каса. Щом си здравноосигурен, отиваш при личната и искаш направление за операция, обаче те мизерниците не дават така лесно, а по закон са длъжни. Оставайте си скайповете, аз ще ви намеря! :wink:
Много добре те разбирам как се чустваш. Аз живея с кошамара гинекомастия от 12-13 години. Изчел съм почти всичко по темата. За това, че само операция върши работа не си изцяло прав. Когато гинекомастията се е появила скоро може да Й се влияе по различни начини - модулатори на естрогенния рецептор, антиестрогени, специален хранителен режим за понижаване на естрогена в организма, препарати , които не позволяват на тестостерона да ароматизира....списъка е голям. Операцията обаче е решение, при нея в повечето случаи се изрязва жлезата и това ти гарантира на 90%, че повече няма да ти се появи гинекомастия. Аз също мисля след няколко месеца да се подложа на операция за отстраняване на гинекомастията, защото моята е на много години и със сигурност не може да се махне по друг начин.

Реших също да направя сайт за Гинекомастията. Имам много неща да напиша там, понеже от доста години чета по темата. Ще се радвам ако помогнете с коментари и мнения и предложения! Адреса е в подписа ми.

fotografa

Мнение от fotografa » Пет Юли 24, 2009 6:47 pm

Според мен искат пари, защото здравната каса не го е счела за сериозен проблем и не заплаща подобни операции.Напомням само, че в момента в България системата е такава, че щом спре да се плаща за обслужването на пациента започват да плащат самите лекари и сестри. Защо не се обърнете към бъдещия министър?

sts81

Мнение от sts81 » Нед Сеп 27, 2009 7:18 pm

Здравейте от скоро посещавам този форум, но бих искал да Ви споделя и аз за моят проблем, който беше същия като вашия. Аз съм на 28 г. И аз като повечето от вас имах гинекомастия с влизането в пубертета, докато преди месец се разрових обстойно в нета и намерих според мен правилното решение а то бе следното: съветвам Ви и вие да го сторите нито боли, нито пък е скъпо.
Отидете до личния си лекар и поискайте направление за ендокринолог, който ще ви види на ехограф и ще потвърди това за което отивате при него. След това му кажете че искате да се оперирате и той трябва да ви насочи и даде направление за гръден хирург, който работи по здравна каса, срещате се с него и решавате как и кога ще се оперирате и всичко свършва. Аз съм от Варна и се оперирах при Д-р Славов в Окръжна болница и не съм платил абсолютно нищо, освен потребителската такса за престой в болницата 4.80, защото се наложи да остана една нощ, тъй като операцията е с пълна упойка. Ами това е от мен дано да ви бях полезен и действайте няма нищо срамно и страшно. Успех!!!

Заключена