за стафилококи

Място за отпадък
Заключена
тоня

за стафилококи

Мнение от тоня »

Здр!Така наречените бъктерий стафилококи ги имам от 13 години така и немога да намеря някой който найстина си има на идея за ко става вапрос.И в Анаста съм ходила и там нищо не става!Ако някой знае каде могат да ми помогнат нека пише.Мисля да посетя клиниката на др Емилова с надеждата там да знаят нещо за бактериите и най вече да ли ще могат да се отстранят.
ptomoff
Site Admin

Мнение от ptomoff »

Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.
тоня

Re: за стафилококи

Мнение от тоня »

тоня написа: Здр на 26 год съм.Така наречените бъктерий стафилококи ги имам от 13 години така и немога да намеря някой който найстина си има на идея за ко става вапрос.И в Анаста съм ходила и там нищо не става!Ако някой знае каде могат да ми помогнат нека пише.Мисля да посетя клиниката на др Емилова с надеждата там да знаят нещо за бактериите и най вече да ли ще могат да се отстранят.
ptomoff
Site Admin

Мнение от ptomoff »

Заключвам темата след като явно нямаш намерение да напишеш повече информцция за себе си. Следователно няма да получиш и отговор!
ptomoff написа:Когато задавате въпрос за здравословен проблем, моля, споделете Вашите възраст, ръст, тегло, други заболявания и медикаменти, които приемате.
Заключена