Оплакване от д-р Кьордова,17 ДКЦ

Ние питаме, НЗОК отговаря
Отговори
stelaa

Оплакване от д-р Кьордова,17 ДКЦ

Мнение от stelaa » Вто Ное 02, 2010 10:48 am

Сутринта отидох на преглед при личната ми лекарка.зачаках от 7.15ч.,тъй като тя уж е от 7.30ч. Исках да съм първа ,но уви!Госпожата първо дойде в 8ч. и без въобще да се поинтересува от чакащите я вече доста хора седна да си пие кафето.След пова почнаха да влизат разни хора,който въобще не бяха от групата на чакащите отвън и настана луд купон.На мен накрая ми писна,тъй като бързах за работата и взех,че почуках.Отвориха ми и без въобще да ме погледнат ми заявиха да седна да изчакам.Аз обаче така се бях ядосала,че се развиках.Попитах ги защо закъсняват за работа и защо в кабинета влизат хора, на който не им е ред.На първия въпрос не получих отговор,а на втория ми казаха,че това били колеги и те са с предимство.Да ама това е всеки път при тази лекарка.Влизат общо взето само познати и направления се дават само на приятели.Накрая ми казаха,че съм била много нервна толкова рано сутринта и че проблема ми не бил важен.Искам само да кажа, че аз на лекар ходя само в краен случай,защото ми е писнало от тяхното пренебрежително отношение и искам когато ми се наложи да мога да получа помощ.[size=12][/size][color=black][/color][b][/b]

Отговори