Форуми на българските лекари
BgGP.net

Форуми на българските лекари
 
 ЧЗВЧЗВ   Здраве   Health Tips   ТърсенеТърсене
 Дали връзка към форумитеРеференти     ВходВход   Womens Health   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
Два синода?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форуми на българските лекари -> Форум на общопрактикуващите лекари
Автор Съобщение
fotografa



Регистриран на: 23 Мар 2006
Мнения: 1377

Пуснато на: Нед Юни 25, 2006 3:48 pm    Заглавие: Два синода? Отговорете с цитат

Както често се случва в България и при софийските Джипита са се появили две алтернативни организации:
Сдружение на общопрактикуващите лекари София с председател Атанас Пелтеков и сдружението на д-р Нуняс. Кому е нужно това?
Върнете се в началото
ptomoff
Site Admin


Регистриран на: 22 Мар 2006
Мнения: 1439

Пуснато на: Нед Юни 25, 2006 4:58 pm    Заглавие: Re: Два синода? Отговорете с цитат

fotografa написа:
Кому е нужно това?
Както вече си казал това е често срещано явление в България. Малка страна, но по брой организации на глава от населението сме със сигурност на първите места. То си имаше и виц на тая тема: Един българин - хайдутин, двама българи - чета, трима българи - чета с предател... В случая четири джипита - две организации.
Върнете се в началото
lion



Регистриран на: 28 Мар 2006
Мнения: 217

Пуснато на: Нед Юни 25, 2006 10:08 pm    Заглавие: Два синода? Отговорете с цитат

То нищо лошо да са две организациите ако ще вършат два пъти повече работа. Ама сигурно никаква няма да я свършат.
Върнете се в началото
Dr.Momchilov



Регистриран на: 26 Юни 2006
Мнения: 4
Местожителство: София

Пуснато на: Вто Юни 27, 2006 9:28 pm    Заглавие: Защо Отговорете с цитат

Защо докато се чудим как да спрем нарастващия натиск на обществото и да защитим съсловието от непрекъснати нападки срещу нас в София не можаха нашите колеги да се разберат кой да води бащина дружина.До сега на всички сбирки плащах членски внос на две организации на ОПЛ,Софииско и Национално сдружение.Сега се оказва,че има още едно.Не вярвам баснословната сума за чл. внос да е причина за роенето.Не мога да разбера откъде толкова енергия у някои колеги да бъдат ръководители па макар и на десетина души.Докато ние се делим на групи,журналисти от всички медии обясняват на цялото общество колко опасно нещо са българските лекари
Върнете се в началото
ptomoff
Site Admin


Регистриран на: 22 Мар 2006
Мнения: 1439

Пуснато на: Сря Юни 28, 2006 10:10 am    Заглавие: Re: Защо Отговорете с цитат

Д-р Момчилов, добре дошъл.

Dr.Momchilov написа:
Не мога да разбера откъде толкова енергия у някои колеги да бъдат ръководители па макар и на десетина души.
Моето обяснение е, че властта ги възбужда Twisted Evil.

Dr.Momchilov написа:
Докато ние се делим на групи,журналисти от всички медии обясняват на цялото общество колко опасно нещо са българските лекари
Предлагам преди преглед да се пита пациента какво работи и ако е журналист да му се откаже лечение, докато не напише нещо в подкрепа на гилдията. Това, разбира се, в реда на майтапа. Все пак се чудя кой ги лекува журналята?
Върнете се в началото
fotografa



Регистриран на: 23 Мар 2006
Мнения: 1377

Пуснато на: Сря Юни 28, 2006 11:36 pm    Заглавие: Два синода? Отговорете с цитат

Мисля, че Наско Пелтеков е отправил призив за сливане на двата синода. Няма да е зле двете ръководства да се съберат и пред всички нас да заявят какво им пречи да се обединят в името на общите интереси. Почвам да си мисля дали няма подставени лица.
Върнете се в началото
fotografa



Регистриран на: 23 Мар 2006
Мнения: 1377

Пуснато на: Пон Дек 04, 2006 6:44 pm    Заглавие: Два синода? Отговорете с цитат

На конгреса на ОПЛ - тата се разбра, че алтернативният синод всъщност не държал за обединението, а търсел да си направи рекламна кампания и да набере повече членове. Поставили неприемливо условие за сливане - оставка на ръководството на СОПЛС.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Форуми на българските лекари -> Форум на общопрактикуващите лекари Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group : Translation by: Boby Dimitrov : Политика на конфиденциалност

Наеми на далавера :: Рецепти :: Спорт :: Кредити :: SEO :: Directory :: Медицински центрове :: Food&Recipes :: Real estate :: Real estate bookmarks